Darpol kompletuje kadrę przed startem ligi

Na kilka dni przed inauguracją sezonu ligowego 2014/2015 rozwiane zostały ostatnie wątpliwości dotyczące drużyny. Nowym trenerem Barzowiczan został Artur Maciąg - ostatnio zawodnik Darłovii Darłowo. Do zespołu po okresie gry w Darłovii wrócili także Daniel Zimoch oraz Łukasz Głuszek, a dodatkowo dołączyli do nich Remigiusz Wiernicki oraz Krzysztof Jasiewicz. Dodatkowo z Płomienia Jeżyczki przyszedł Daniel Ryfa, także były zawodnik Darłovii. Najbardziej znaczącym ubytkiem jest czasowe odejście Ireneusza Krajewskiego, który zasilił A-klasową Wieżę Postomino.

Największą niewiadoma przed pierwszym meczem jest dalsza gra w drużynie Mateusza Kunki, który po okresie wypożyczenia teoretycznie wrócił do Darłovii, ale w dalszym ciągu ma zamiar kontynuować grę w Darpolu Barzowice.

Przybyli:

- Artur Maciąg, Krzysztof Jasiewicz, Daniel Zimoch, Remigiusz Wiernicki (Darłovia Darłowo)

- Łukasz Głuszek (powrót z wypożyczenia do Darłovii Darłowo)

- Daniel Ryfa (Płomień Jeżyczki)

Ubyli:

- Ireneusz Krajewski (wypożyczenie do Wieży Postomino)

- Mateusz Brzezicki, Paweł Umiński (nie wznowił treningów)

Wyniki sparingów:

Darpol – LZS Kowalewice 2 : 4 ( 2 : 3 ) – Bramki: Pituła, Zaborski

Darpol – RKS Radomsko Jr. St. 4 : 4 ( 2 : 1 ) – Bramki: Granat – 2 , Ryfa, Piątkowski

Darpol – RKS Radomsko Jr. St. 1 : 2 ( 1 : 0 ) – Bramka: Wiernicki

Darpol – Wieża Postomino 5 : 2 ( 2 : 1 ) – Bramki: Wojciechowski - 2, Polakowski, Maciąg, Seremak