Zwycięstwo na inaugurację

W inauguracyjnym meczu rozgrywek Klasy A grupa 1 drużyna Darpol Barzowice wywalczyła na własnym boisku zwycięstwo z faworyzowanym Olimpic-Mieszko Warszkowo 4:2. Goście od samego początku spotkania dominowali na boisku, ale defensywa Darpolu stała pewnie i nie dopuściła do straty bramki. Natomiast gospodarze czekali na odpowiedni moment aby wyprowadzić bardzo szybki atak na jedno - dwa podania i stworzyć groźną akcję pod bramką przeciwnika. Mimo częstego posiadania piłki Warszkowa, drużyna z Barzowic wykonała założony plan na boisku i wygrała zasłużenie bo miała więcej dogodnych sytuacji.

1:0 - Dariusz Zimoch (asysta Arkadiusz Ciesielski) - 12' minuta

2:0 - Sylwester Zimoch - 38' minuta

3:0 - Dariusz Zimoch (asysta Artur Wierzbowski) - 49' minuta

3:1 - Kamil Kania - 51' minuta