Pierwsza wygrana w lidze

W drugiej kolejce ligowej rundy rewanżowej Darpol Barzowice pokonał na wyjeździe Płomień Jeżyczki 2:1. Spotkanie odbyło się na słabo przygotowanym boisku oraz przy silnym wietrze co spowodowało dużo walki, dużo długich podań z obrony i mało akcji podbramkowych co nie było ciekawym widowiskiem. Wynik końcowy dla drużyny z Barzowic był szczęśliwy ale zasłużony bo to oni więcej inwestowali aby wygrać to spotkanie.

PŁOMIEŃ JEŻYCZKI - DARPOL BARZOWICE 1:2 (1:1)

Bramki:                                                                                                                                                                                       1:0 - Michał Łenc - 4' minuta                                                                                                                                                       1:1 - Dariusz Fornal  - 38' minuta                                                                                                                                               1:2 - Artur Wierzbowski - 71' minuta

Skład: Kunka - Walczak, Zimoch P., Pituła, Oleksa - Wychowałek D., Kacpura, Wierzbowski, Zimoch D., Zimoch S. (88' Burczyk) - Fornal (46' Górnik)

Na zmianę: Ciemny, Możdżeń, Szlak, Wychowałek R.