Drugie miejsce Darpolu w Turnieju Halowym

Po porażce w finale w rzutach karnych 1 : 3 z drużyną Słowina Darpol Barzowice zajął drugie miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn LZS jaki odbył się w Starym Jarosławiu. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 3 : 3.  W finale Barzowiczanie musieli sobie radzić bez kontuzjowanego Banasia oraz Głuszka i Zimocha w wyniku czego do składu dołączył Krystian Seremak, za należy podziękować finałowym rywalom, którzy zgodzili się na jego występ, pozwalając Darpolowi na skompletowanie składu.

Druga drużyna Darpolu oparta na juniorach starszych przegrała trzy mecze w fazie grupowej i nie przeszła do fazy pucharowej.

Skład Darpolu I : Morawski - Szopiński, Głuszek, Zimoch, Maciąg, Banaś, Ordak

Skład Darpolu II: Seremak - Matelak Marcin, Matelak Tomasz, Bąk, Zimoch Przemysław, Zimoch Sylwester, Omylak