Darpol Barzowice przed rundą wiosenną

W trakcie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej Darpol Barzowice rozegrał pięć meczy kontrolnych (1 wygrana, 1 remis, 3 porażki).

1. Darpol Barzowice - Bajbiel Będzino 2:4 (bramki: Mateusz Górnik, Krystian Seremak)                                               2. Darpol Barzowice - LZS Kowalewice 2:1 (Dariusz Zimoch, Arkadiusz Ciesielski)                                                         3. Darpol Barzowice - Jantar Łącko Korlino 2:2 (2X Sylwester Zimoch)                                                                             4. Orzeł Smardzewo - Darpol Barzowice 5:0                                                                                                                           5. Darpol Barzowice - Strong Zielenica 4:5 (Dariusz Zimocz, Sylwester Zimoch, Arkadiusz Ciesielski, Przemysław Zimoch)

Zmiany Kadrowe:

Przybyli:                                                                                                                                                                                       Sylwester Zimoch, Przemysław Zimoch, Mateusz Górnik (ostatni klub: Błękitni Stary Jarosław), Marcin Pituła (Darłovia Darłowo), Patryk Walczak (Wiekowianka Wiekowo), Arkadiusz Ciesielski (wypożyczony z Wieża Postomino), Artur Wierzbowski (wolny zawodnik)

Ubyli:                                                                                                                                                                                           Mariusz Kołacz (nie wznowił treningów), Adam Lorent, Marcin Grecki, Szymon Zaborski (wyjazd za granicę), Daniel Adamski (Jantar Łącko Korlino)